Чому варто замовляти корпоративні обіди?

Чому варто замовляти корпоративні обіди?

Корпоративне харчування – не просто обід, а набагато більше. Це час для спілкування один з одним та для відпочинку від роботи. Харчування в офісі безпосередньо впливає на продуктивність праці та на настрій. Якщо співробітник компанії чи підприємства нагодований та задоволений, він краще виконує свої обов’язки та викладається по максимуму. Це позитивно впливає на розвиток компанії та на збільшення прибутку.

«Пюрешка Котлетка» — надійна компанія

Де можна замовити корпоративні обіди в офіс, щоб було смачно та з користю для здоров’я? «Пюрешка Котлетка» — компанія, що має значний досвід та пропонує якісні послуги. В меню представлений широкий вибір страв на будь-який смак. Наприклад, борщ український зі свининою, картопля по-домашньому, куряче філе на грилі, салат Цезар, вареники з капустою та грибами. Клієнти комбінують страви з врахуванням власних запитів та бюджету. Якщо потрібна допомога, менеджер надає відповіді на питання, що цікавлять. Доставка обідів в офіс здійснюється швидко та без затримок.

5 причин замовити обід в офіс

Чому варто замовляти корпоративні обіди в офіс? Назвемо головні причини:

  1. Максимальна зручність – оформлення замовлення в онлайн-режимі. Потрібно лише ознайомитись з пропозиціями та обрати відповідні варіанти. 
  2. Економія часу – не потрібно виходити з офісу та шукати заклад, в якому можна поїсти. Все набагато простіше: обіди для працівників доставляють кур’єри в заздалегідь обумовлений час.
  3. Здорове харчування – страви готують зі свіжих інгредієнтів та з дотриманням санітарно-гігієнічних норм. Меню збалансоване та розроблене з урахуванням рекомендацій щодо принципів здорового харчування. 
  4. Підвищення продуктивності праці – співробітники, які повноцінно харчуються, набагато краще працюють, оскільки у них гарний настрій та багато енергії. Це вигідно для бізнесу.
  5. Економія коштів – комплексні обіди пропонують за прийнятною ціною, а також діють спеціальні знижки для бізнесу. Таким чином клієнти заощаджують кошти.

Якщо Вас цікавить корпоративне харчування Київ, оберіть надійну та перевірену компанію, якій можна довіряти! Подбайте про співробітників та створіть їм найкращі умови праці. Корпоративні обіди відіграють особливу роль у харчуванні та в підтримці працездатності. Саме тому власники компаній та організацій приділяють цьому велику увагу й замовляють обіди для працівників.   
Залишайте замовлення на сайті https://pureshka-kotletka.com.ua/ 

Author: admin