Крило на причіп із білою смугою Domar

Крило на причіп із білою смугою Domar

Крило на причіп із білою смугою Domar DK3115, B=450 мм (Італія) – це захисний пристрій для вантажних автомобілів. Наявність крил на спеціальному транспортному засобі гарантує його безпечну роботу. Використання італійським виробником високоякісного поліпропілену та запатентованої технології ви-робництва, яка не має аналогів у світі, наділяє продукцію преміальною якістю. Відома біла смуга підтве-рджує якість використовуваного матеріалу та особливість технології виготовлення.

Завдяки колісним аркам запобігається негативний вплив на транспорт опадів у вигляді снігу або дощу. Бруд, пісок, дорожнє каміння, реагенти, що використовуються для обробки проїжджих частин взимку, не пошкоджують металеві елементи автомобіля. Двосхилі колеса, розташовані на одній пів осі певного ра-діусу, ефективно захищаються подібними пристроями.

Різні моделі пластикових крил мають свої характеристики. Найкращими характеристиками відзначено продукцію італійського бренду Domar. Її постачанням та продажами займається компанія «Комтранс Україна». Це одна із послуг нашої компанії.

Наш магазин є офіційним представником італійської компанії «Domar» в Україні. Купуючи пластикові крила «Domar» на нашому сайті — ви робите ставку на якість.

Author: admin